Menü 9. BK, Eskişehir 9. Biyomekanik Kongresi, Eskişehir
 

Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri

19 - 22 Eylül 2018
Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre Kampüsü, Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, Eskişehir

Kongrenin Dili

Kongre dili Türkçe ve İngilizce'dir.

Kayıt ve Bilgi Hizmetleri

Kayıt ve bilgi masaları, Anadolu Üniversitesi, Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde her gün saat 08:00 - 18:30 arası açık olacaktır. Yaka kartı, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.

Sergi Alanı

Kongre boyunca firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, stand alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları, kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir. Yaka kartı olmayan misafirler kongre aktivitelerine katılamayacaklardır.

Davet Mektubu

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Katılım Belgesi

Katılım belgeleri kongre bitiminde Anadolu Üniversitesi,Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde bulunan ana kayıt masasından dağıtılacaktır.